درباره همیار اول

شرکت توسعه صنایع هوشمند همیار اول یک شرکت دانش بنیان پزشکی-تجاری است که در تمام زمینه های تولید، تجهیز و ساخت بیمارستان، درمانگاه، آزمایشگاه و سایر مراکز پزشکی با روش EPCM فعالیت می کند. روش EPCM شامل مهندسی، تهیه، ساخت و مدیریت پروژه ها از A تا Z می باشد. ما برای انجام چنین پروژه هایی، علم، تجهیزات و آزمایشگاه های لازم را در اختیار داریم، و این به متخصصان ما قابلیت طراحی، عرضه و ساخت مراکز بهداشتی برای اهداف مختلف پزشکی را می دهد. شرکت ما یک هیئت علمی را در ساختار شرکت ایجاد کرده است و افتخار دارد که از نخبگان علمی و اساتید پزشکی برای طرح پیشنهادها، انجام تحقیقات، به دست آوردن مجوزهای مورد نیاز وزارت بهداشت و درمان بهره می برد.محصولات ما در هر نقطه از ایران عرضه می شوند و از بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی پزشکی برخوردارند. از همه مهمتر، با توجه به این که شرکت ما بخشی از یک شرکت با سالها تجربه در حوزه های مختلف است، ما در تمام موارد فوق خدمات مشاوره نیز ارائه می کنیم.

در حال حاضر یکی از اهداف اصلی ما معرفی و وارد کردن محصولات .Sansure Biotech Inc به ایران است. Sansure Biotech در سال 2008 به عنوان یک شرکت اختصاصی در توسعه و راه اندازی خط تولید کامل برای آزمایشگاه های مولکولی، کیت های استخراج اسید نوکلئیک و اتوماسیون کامل real-time PCR و سیستم های فلورسانس تاسیس شده است.

Sansure در مرکز نوآوری تحقیق و توسعه در چانگشا ی چین بنا شده و محصولات تشخیصی مولکولی با کیفیت، دقیق و قابل اطمینان با کاربری آسان و قابل دسترس برای آزمایشگاه های تمام سطوح را ارائه می دهد.

چشم انداز ها و اهداف ما

شرکت ما تلاش می کند تا نه تنها در ایران، بلکه در کل خاورمیانه نیز سطح فنی و علمی پزشکی را ارتقاء دهد. هدف نهایی ما معرفی علم پزشکی و فن آوری های به روز شده آن برای ارتقاء سلامت عمومی همراه با ارائه فرصتی برای باز کردن پنجره هایی پیش روی دانشمندان برای کشف آخرین پیشرفت های پزشکی از طریق محصولاتی است که ما می توانیم ارائه دهیم. شرکت ما متعهد است که دانشمندان حرفه ای را به کشورهای دیگر بفرستد تا به روزترین دانش و تکنولوژی جهان را به داخل کشور بیاورند تا با استفاده از منابع انسانی داخلی به هدف کمک به استخدام نیروی کار متخصص در داخل کشور دست یابند.

تخصص ما

استراتژی همیار اول

هر سال میلیون ها دلار از تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی به کشور وارد می شود، در حالی که ما معتقدیم که قادر به تولید داخلی بسیاری از این اقلام هستیم. این شرکت با بهره گیری از بهترین منابع خود برای دسترسی به شرکت های بین المللی مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین سطح علم و فناوری، قصد دارد تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی آن،که در منطقه ما فقدانشان محسوس است را تولید کند تا بتوانیم نیازهای مراکز پزشکی را بدون واردات خارجی مستقلا تامین کنیم. در این راستا، باید دوره های آموزشی را در کشورهای مختلف برگزار کنیم تا متخصصین ما در زمینه های مرتبط آموزش ببینند تا این اطلاعات را به کشور ارائه دهند تا بتوانیم دانشمندان داخلی خود را آموزش دهیم.

آدرس:

تهران – ونک – خ ملاصدرا – بین پل کردستان وخیابان شیراز – پلاک 92


تلفن:
42962 21 98+


فکس:
88215970 21 98+